Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

چند توصیه برای تزئین حمام

نکاتی درباره دکوراسیون :

روش‌های متعددی برای آراستن حمام وجود دارد اما کار مشکل، انتخاب تنها یکی از این روش‌هاست.  اگر ایده شما شامل وسایل و خرده‌ریزها و دیگر وسایل گران‌قیمت تزئینی است، حتماً قبل از قرار دادن تمام اقلام مورد نظرتان در حمام و یل سرویس بهداشتی، به تناسب و ترکیبات ممکن این موارد فکر کنید.

ممکن است افزودن یک عنصر تزئینی از نظر شما بسیار عالی باشد، اما تناسب این شیء با مابقی وسایل حمام مانند آینه، قفسه داروها وتناسبی نداشته باشد.

چند توصیه برای تزئین حمام

یکی دیگر از اشتباهات رایج در تزئین حمام و دستشویی، استفاده از چند طرح و نقش مختلف است. برای مثال دیوارها دارای نقش و نگاری متفاوت از حوله‌ها و هر دو این‌ها متفاوت از پرده حمام و فرش هستند. چنین کاری تصویری مغشوش و عصبی‌ کننده به وجود می‌آورد.

بهترین راه، استفاده از حداکثر دو نقش متناسب از نظر رنگ و طرح می باشد. مثلاً طرح و نقش گل و گیاه و یا ماهی و یا بافت که بهتر است در حمام تنها از یکی از این الگوها استفاده نمایید و یا نهایتا ترکیبی از تنها دو الگو.

مدرن : 

برای کسانی که به وسایل مکانیکی و مدرن علاقه دارند، روش تزئین و تجهیز حمام با آخرین وسایل و تکنولوژی بسیار جالب خواهد بود.شیرهای مجهز به چشم الکترونیک، سر دوش‌های جالب و مانند این‌هاانواع سر دوش‌ها از مدل‌های قابل تنظیم تا مدلهایی که دارای چند خروجی آب هستند و از دو یا چند جهت آبفشانی می‌کنند، در بازار موجود است.

شیرهای آب دارای چشم الکترونیک نیز از دسته مواردی هستند که واقعاً ارزش مخارج تهیه و نصب دارند و موجب صرفه‌جویی فراوان در آب می‌شوند.

آرام‌بخش :

اگر سبک مورد علاقه شما به سمت آرامش و سادگی تمایل دارد، برای ایجاد فضایی متناسب با این روحیه باید حمام را با رنگ‌های روشن تزئین کنیدرنگ‌های روشن فضا را بزرگ‌تر نشان داده و موجب تقویت روحیه شخص می‌شونداگر به بوها حساسیت ندارید، در حمام از خوشبوکننده‌های طبیعی دارای اسانس لاوندر (اسطوخودوس)استفاده کنید

چند توصیه برای تزئین حمام

بوی این گیاه بسیار آرام‌بخش بوده و انواع خوشبوکننده‌های آن به شکل‌های مختلف مانند شمع، ظروف تزئینی با محفظه‌ای برای اسانس، صابون و… در بازار موجود است. تزئیناتی با مواد طبیعی مانند چوب و سنگ و همچنین گیاهان سبز طبیعی یا مصنوعی نه گل‌های مصنوعی درشت قرمز و زرد– نیز به ایجاد فضایی آرام‌بخش کمک می‌کند.

سلیقه کودکانه :

تزئین حمام و دستشویی به طوری که برای کودکان جذاب باشد، علاقه آنان به پاکیزگی و نظافت را تقویت می‌کند و در عین حال شادی و جذابیت خاصی به خانه می‌دهد. از فرزندانتان بپرسید که دیدن چه چیزی بیش از همه برایشان جالب است؛ مثلاً چه کتاب یا داستان خاص را دوست دارند؟ حیوانات و ماهی‌ها را می‌پسندند یا به جنگل علاقه دارند؟ یافتن مواد تزئینیکاربردی مانند حوله، پرده حمام و جای صابون و مسواک با تم مورد علاقه کودکان کار مشکلی نیست.  برای تزئین دیوار حمام هم می‌توانید از توانایی خود در طراحی یا از تصاویر آماده استفاده کنید.

چند توصیه برای تزئین حمام

 

#دستگاه_سنگبری #قیمت_دستگاه_سنگبری #دستگاه_سنگبری_پرتابل #دستگاه_سنگبری_قابل_حمل #دستگاه_سنگ_بری #فروش_دستگاه_سنگبری #دستگاه_سنگبری_ارزان #دستگاه_سنگبری_ریلی #دستگاه_سنگبری_شفتی #دستگاه_سنگبری_لینرگاید #دستگاه_سنگبری_کوچک #دستگاه_سنگبری_میل_کروم

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.