Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

سنگ فرش معابر با سنگ گرانیت

به خاطر نگهداری آسان و مقاومت بالای سنگ گرانیت نباید به آسانی از این متریال بگذرید.گرانیت یک سنگ مستحکم و با دوام برای سنگ فرش محل عبور و مرور است و به همین علت برای مسیرهای عبور خودرو و مکان های پر تردد بسیار مناسب می باشد و در عین حال پس از نصب احتیاجی به عملیات نگهداری نداشته و در معابر پیاده روی، پاسیو یا تراس های فضای سبز بسیار پایدار عمل می کند.

گرانیت از سنگ های نوع آذرین است و  نحوه دانه بندی آن از بین دیگر انواع سنگ قابل تشخیص می باشد و در سراسر جهان در دسترس است که برای اجرای پروژه های ساختمانی، معابر و فضای سبز، بسیار مناسب می باشد. گرانیت همچون سنگ آهک یکی از سنگ های قدیمی است، که از زمانهای دور در ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گرفته. قیمت نصب شده این سنگ به ازاء هر فوت مربع در بازار جهانی ۱۴ تا ۲۰ دلار می باشد.

سنگ فرش معابر با سنگ گرانیت

از مزایای این معبر می توان به عمر طولانی و به شدت پایدار بودن سنگ های استفاده شده، نگهداری کم، قابل استفاده مجدد بودن سنگ های به کار گرفته، استحکام بالای سنگ های انتخاب شده به قدری که وزن خودرو را تحمل می کند وترک نمی خورد نام برد.

و از معایب اجرای این معبر می توان به گران بودن آن، به خصوص اگر رنگ خاصی از سنگ گرانیت استفاده شود میتوان بر شمرد.

سنگ گرانیت علاوه بر خاکستری رنگ در رنگ های صورتی، سفید، قهوه ای مایل به زرد و سیاه زغالی نیز موجود می باشد. گرانیت های صورتی و سیاه از انواع کم یاب محسوب می شوند که قیمتی بسیار بیش تر از رنگ های دیگر دارند.

سنگ فرش معابر با سنگ گرانیت

سنگ گرانیت، مشابه سایر انواع سنگ های طبیعی می تواند پرداختی از بسیار یکنواخت و براق تا زبر را دارا باشد ولی برای استفاده در معابر، سطح آن را می بایست به صورت حرارت خورده (فلیم شده)، تیشه ای و شکسته شده در آورد.سنگ های گرانیت با  پرداخت صاف و صیقلی برای استفاده به عنوان سنگ فرش مناسب نیستند ولی در عوض برای نصب در دیواره های فضای داخلی ساختمان و آب نما ها بسیار زیبا هستند.

سنگ فرش معابر با سنگ گرانیت

#دستگاه_سنگبری #قیمت_دستگاه_سنگبری #دستگاه_سنگبری_پرتابل #دستگاه_سنگبری_قابل_حمل #دستگاه_سنگ_بری #فروش_دستگاه_سنگبری #دستگاه_سنگبری_ارزان #دستگاه_سنگبری_ریلی #دستگاه_سنگبری_شفتی #دستگاه_سنگبری_لینرگاید #دستگاه_سنگبری_کوچک #دستگاه_سنگبری_میل_کروم #دستگاه_سنگبری_موتور_ایتالیایی #سنگبری

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.